KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11334445
nr 1133 4445
Fritz Kärfve (1880-1967), blomsterstilleben, signerad, olja på pannå, 54x45
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 oktober 2017
kl 18:20:50
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr